OBSERWUJ NAS

Śliczny czarny szpic miniaturowy XS

Cena 5300 zł
Opublikowano 4 kwietnia 2022
Liczba odsłon 478
Śliczny czarny szpic miniaturowy XS

Witam, zapraszam do rezerwacji ślicznych czarnych pomeranianów, chłopiec i dziewczynka.W tej chwili mają 1 miesiąc, do odbioru będą w grudniu przed świętami.
Psiaczki będą miały gęstą sierść, ładny, krótki pyszczek- rodzice mają dobre geny, tata z kilkupokoleniowym rodowodem FCI. Na ostatnich zdjęciach tata i mama.
Jesteśmy domową hodowlą, mamy cztery suczki i pieska. Nie działamy hurtowo, a zwierzęta traktujemy jak członków rodziny. Nasze psy mają do dyspozycji cały dom i ogród, nigdy klatę. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Stowarzyszeniu Kynologicznym Kennel Club i w Urzędzie Skarbowym , co daje Państwu gwarancję legalnej hodowli i czystości rasy. Każdy piesek wyjeżdża od nas z umową
kupna/ sprzedaży psa rasowego i z profesjonalną wyprawką firmy Royal Canin, od siebie dorzucamy jeszcze niespodziankę:). Z nowymi właścicielami utrzymujemy kontakt, w razie potrzeby, służymy radą i pomocą. Mamy już swoje wcześniejsze szczeniaczki w Polsce, w Holandii i w Niemczech. Na zdjęciach maleństwa, 7 zdjęcie mama, 8 tata.
Zdjęcia nie oddają uroku czarnego szpica. Są może mniej popularne, ale goście którzy nas odwiedzają, bardziej zachwycają się czarnym, niż białym czy kremowym szpicem 🙂

Suczka w cenie 5500 zł, piesek 5300 zł
Serdecznie zapraszam na stronę internetową naszej hodowli:

www.hodowla-pluszaki.pl

W razie pytań zapraszam do rozmowy telefonicznej.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin oraz zakupu 🙂

Pokaż dane kontaktowe
16226
Dane kontaktowe: Telefon: 666330256
Email: meszka3@wp.pl
Strona: http://www.hodowla-pluszaki.pl
Wyświetlono razy.