OBSERWUJ NAS

Z cyklu "Reproduktor wyróżnia działalności z pasją" AlleTerra

Z cyklu “Reproduktor wyróżnia działalności z pasją”

AlleTerra – Terraria, zwierzęta, rośliny, wyposażenie. Terraria dla naszych wymarzonych zwierzaków hodowlanych to bardzo istotna rzecz. Mają dać schronienie, symulować jak najbardziej naturalny tryb życia oraz być bezpieczne, zarówno dla zwierzęcia, jak i człowieka. Dziś przedstawiamy działalność AlleTerra. Działalność, która pomaga wielu hodowcom na umieszczenie swojego pupila w wymarzonym domku. Właściciel to również hodowca gadów, a więc ich potrzeby zna z autopsji, co pozwala na tworzenie świetnych terrariów. Jak sam wspomina – zaczął wykonywać własne terraria od momentu, gdy jego spersonalizowane, zamówione i długo wyczekiwane terrarium, uległo zniszczeniu. Chciał stworzyć dom dla swojego pupila samodzielnie i wyszło mu to na tyle dobrze, że stworzył AlleTerra i jest świetnym projektantem terrariów – do wyboru są terraria puste oraz te z pełnym wyposażeniem gotowe na przywitanie nowego zwierzaka! Zajmuje się tym od ponad 10 lat, a więc jego doświadczenie mówi samo za siebie, tak samo jak zadowoleni klienci, powierzający losy swoich gadów czy płazów – nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie – z terrariów słychać tylko pozytywne wydźwięki sugerujące właścicielom, że był to dobry zakup!

AlleTerra tworzy głównie terraria z płyt meblowych, ale nie brakuje również szklanych, a nawet z płyty P–5. To klient decyduje. Każdy rodzaj, każda wielkość, według pomysłu klienta. Terraria są wykonywane solidnie oraz nie pozostawiają złudzenia, że jest to świetny dom dla każdego pupila. Jak najbardziej tylko to możliwe naturalny wygląd oraz pełne wyposażenie gwarantujące absolutnie wszystkie udogodnienia, które będzie potrzebował zwierzak. Jest to działalność, która z pewnością jest bardzo potrzebna na rynku hodowlanym, a jako że wykonanie jest bardzo solidne, my, jako portal ogłoszeniowy traktujący o hodowli zwierząt, zdecydowanie polecamy AlleTerra!

Dla kogo AlleTerra?

– Dla każdego hodowcy, który potrzebuje świetnego terrarium dla swojego pupila
– Idealnie nada się na prezent dla członka rodziny lub przyjaciela, który jest hodowcą gadów lub płazów – wykonanie na pewno go nie zawiedzie!