OBSERWUJ NAS

Z cyklu „Reproduktor wyróżnia działalności z pasją!” Euro–Spiders

Z cyklu „Reproduktor wyróżnia działalności z pasją!”

Euro–Spiders – Dziś o hodowli, która swój początek miała w 2018 roku w Wielkiej Brytanii. Właściciel EuroSpiders zajmujący się ptasznikami od 2004 roku (!!) zaczynał swoją przygodę z hodowlą w UK, aby potem przenieść się do Polski i sukcesywnie wdrażać swój pomysł na hodowlę. Już początki były obiecujące i sprawiały wrażenie, że o tej hodowli ptaszników może być głośno.

Po założeniu firmy, działalność nabrała szybkości i w tym momencie pan Mirosław ma swoją stronę internetową, na której możemy znaleźć wiele okazów ptaszników, a także innych pająków. Jak sam mówi, bardzo lubi to, co robi, a pająki to jego ogromna pasja i uwielbia zajmować się nimi każdego dnia. Wspiera wszelkie akcje charytatywne związane z terrarystyką. Dba również o klientów. Stara się, aby każdy kupujący w jego sklepie, był zadowolony. Służy dobrą radą i dba o to, aby pająki również miały dobry dom, udzielając wskazówek jak powinno się hodować dany gatunek. Ciągłe parcie na rozwój pozwala w tym momencie EuroSpiders na posiadanie w swoim dorobku większości gatunków ptaszników, w tym bardzo wiele unikatowych i mało spotykanych na polskim rynku. Nic, tylko trzymać kciuki za jeszcze większy rozwój, ale i tak już jest „światowo!”

Dla kogo Euro–Spiders?

– Dla każdego, kto chce kupić pająka, a zwłaszcza ptasznika
– Dla każdego fana terrarystyki i ciekawych okazów
– Dla każdego, kto chce sprawić komuś związanemu z pająkami prezent niespodziankę (możliwość zakupu paczki niespodzianki!