OBSERWUJ NAS

Portal faunari.com to innowacyjny pomysł, który raz na zawsze zrewolucjonizuje świat zwierząt i ich hodowli. Ogromne możliwości, szerokie spektrum działalności, a przede wszystkim miłość do zwierząt – to wszystko i jeszcze więcej, na co mogą liczyć użytkownicy tego serwisu. Jesteśmy ludźmi z pasją i pragniemy dostarczać wszystko, co potrzebne hodowcom i właścicielom wszystkich zwierząt na świecie. Dokładnie tak, u nas znajdziesz każde zwierzę występujące na naszej planecie.

Jesteś miłośnikiem i hodowcą zwierząt? Myślisz o powiększeniu swojej hodowli, a może urozmaicenie jej w egzotyczne i rzadko spotykane gatunki? W takim razie serwis faunari.com jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Hodowla zwierząt to Twoja pasja i sposób na zarobek? Dzięki naszemu portalowi faunari.com rozwiniesz skrzydła i zwiększysz zasięg swoich działań!

Rejestracja hodowli i pokazanie jej w naszym portalu to gwarancja na podniesienie zainteresowania i obrotów!!!

Tworzymy jedyny taki portal w Polsce, który skupia uwagę wszystkich miłośników zwierząt i hodowli. Możesz spotkać tutaj każdy gatunek zwierzęcia i znaleźć dla niego reproduktora lub zaoferować swojego! Alpaka, ciekawy gatunek ryby lub małpa – dla nas nie ma ograniczeń, tak samo, jak i dla Twojej hodowli!

Co więcej, portal oferuje znacznie więcej i jest świetną opcją dla każdego miłośnika świata zwierząt. Rejestracja hodowli i pokazanie jej w naszym portalu to gwarant sukcesu, Giełda zwierząt, sprzedaż akcesoriów i karmy i wiele, wiele więcej działów, które jednoczą wszystkich ludzi, w jedynym tego typu portalu w Polsce. Naszym celem jest ułatwienie życia każdemu hodowcy i wielbicielowi zwierząt.

Nasze bogate doświadczenie związane ze światem zwierząt, pozwala nam na stworzenie portalu jedynego w swoim rodzaju, a Ty masz szansę na nim zaistnieć i zarobić pieniądze, na które zapracują Twoje pupile!

REPRODUKTORY

wszystkich gatunków zwierząt!!!

HODOWLE

zarejestruj swoja hodowlę i zwiększ zasięg swoich działań!!!

GIEŁDA ZWIERZĄT

wystawiaj zwierzęta na sprzedaż, a także kupuj wymarzone okazy!!!

ZAPOWIEDZI MIOTÓW

informuj o planowanych miotach i sprzedawaj!!!

Szukasz portalu internetowego, który pozwoli Ci rozwinąć swoją hodowlę? Chcesz pokazać światu swojego reproduktora i wzbogacić się dzięki niemu? Portal faunari.com został stworzony specjalnie dla Ciebie! Możesz wystawić swojego zwierzaka w naszym serwisie, przedstawić jego niezwykłe osiągi i czekać na zainteresowane osoby. Jest to banalnie proste i możesz tak naprawdę zaoferować dowolny gatunek; ssaki, płazy, gady, ryby u nas wypromujesz każde zwierzę! Reproduktor.eu to jedyny taki portal w Polsce, bardzo proste narzędzie, które ułatwi Ci życie. Skupiamy wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu po to, abyś Ty odnosił największe korzyści!