OBSERWUJ NAS

Z cyklu "Reproduktor wyróżnia działalności z pasją!" Vantis Terra

Z cyklu “Reproduktor wyróżnia działalności z pasją!”

Vantis Terra – Chłopak i dziewczyna, tak wszystko się zaczyna! Prowadzący kanał na YouTube „Vantis Terra” to osoby od dziecka zafascynowane życiem zwierząt. Jak sami mówią, chcą dzielić się z innymi, zarażając przy tym wszechobecną miłością do wszystkich zwierzaków. Tworzą terraria, które są dla hodowlanych zwierząt niczym naturalne środowisko, ponieważ ich zamiarem jest zapewnienie każdemu swojemu przyjacielowi warunków zbliżonych do tych w naturze. Motywem przewodnim ich działalności jest rozpowszechnianie gatunków mniej popularnych każdego rodzaju. Mają ogromną wiedzę i chętnie dzielą się z nią innymi, a mają z kim! Vantis Terra na kanale YouTube przekroczył właśnie granicę 16 tys. subskrypcji.

Propagują przede wszystkim zapewnianie wszystkim hodowlanym zwierzętom godnych warunków, uczulając na tym punkcie swoich widzów. W pewnym momencie otworzyli sklep ze zwierzętami oraz wszelkimi niezbędnymi akcesoriami do hodowli, a dzięki swojej wiedzy służą radą klientom. W swojej hodowli posiadają ponad 150 różnych gatunków zwierząt i ponad 30 różnych gatunków roślin. Można powiedzieć, że mają swoje własne, prywatne ZOO! Z dokładnością demonstrują jak wykonać terraria i inne zbiorniki oraz udzielają przy okazji cennych rad, które posłużą każdemu hodowcy. Vantis Terra to ludzie z pasją podchodzący do świata zwierząt. Demonstrują, uczą i przede wszystkim zachęcają każdego człowieka do łączenia hobby przenikających się ze sobą. Akwarystyka i terrarystyka? Czemu nie! Sukcesywnie łączą pracę z nauką i starają się dostarczać ludziom wartościowych treści na kanale. Czy polecamy? Oczywiście! Vantis Terra to obowiązkowy punkt ma mapie YouTube dla każdego zwierzoluba.

Dla kogo Vantis Terra?
– Dla miłośników zwierząt i hodowli
– Dla początkujących hodowców, którzy szukają porad
– Dla zaawansowanych hodowców, zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego!
– Dla ludzi noszących zwierzęta w sercu. Może również chcecie je nosić na sobie – na vantisterra.pl kupisz koszulkę z nadrukiem