OBSERWUJ NAS

Z cyklu "Reproduktor wyróżnia działalności z pasją" WarsawSpiders

Z cyklu “Reproduktor wyróżnia działalności z pasją”

WarsawSpiders – Dziś o niezwykłej hodowli dwojga ludzi. Niezwykłej, bo pomimo głównego aspektu hodowli, jakim są ptaszniki, hodują także wiele innych gatunków zwierząt i co najważniejsze, dzielą się tą wiedzą z innymi. Prowadzą swój kanał na YouTubie, w którym każdy hodowca pająków nauczy się czegoś nowego, zaczerpnie inspirację lub po prostu będzie mógł zobaczyć na własne oczy, jak wygląda hobbystyczna hodowla pająków od każdej strony. WarsawSpiders stara się działać lokalnie – w Warszawie, aktywnie uczestniczyć w życiu stolicy pod kątem hodowlanym. Wspierają wystawę w Pałacu Kultury od maja i chcą ukazywać jej rozwój w materiałach na YouTube. Stworzyli także swoją pierwszą (jak na razie) akcję charytatywną! Pomoc trafiła do ZS nr 39 w Mokotowie, gdzie zebrali 1550 złotych na zakup pszczelich rodzin i artykułów pszczelarskich. Zachowanie godne pochwały!

Jak sami o sobie mówią – są absolutnymi pasjonatami świata zwierząt, a przede wszystkim pająków. Poświęcają temu bardzo wiele swojego czasu i wcale na to nie narzekają, wręcz przeciwnie! Jest to ich „praca po pracy”, w którą wkładają wiele godzin każdego dnia, aby dzielić się swoją pasją z innymi. Przechodząc do światka WarsawSpiders możecie byś gotowi na relację z targów terrarystycznych, materiały oraz transmisję na żywo na YouTube i wiele ciekawostek ze świata pająków. Warto promować takie działalności, bo przepełnione są miłością do zwierząt i ciągłym rozwijaniem się pod kątem hodowli. WarsawSpiders ma bardzo ambitne plany i możemy Wam powiedzieć tylko jedno – jeżeli to wypali chociażby w 50%, będziemy świadkami czegoś nowego na rynku hodowlanym.

https://www.facebook.com/WarsawSpiders/
YouTube – WarsawSpiders

Dla kogo WarsawSpiders?

– Dla osób ceniących sobie wartościowe materiały na temat pająków

– Dla każdego hodowcy pająków

– Dla każdego, kto chce, ale nie może sobie pozwolić na hodowlę pająka

– Dla każdego miłośnika zwierząt – WarsawSpiders to szeroko pojęta filozofia hodowli połączona z niezwykłym zrozumieniem i pasją w stosunku do zwierząt